0216 365 43 40

OTOMASYON İŞLEMLERİ

OTOMASYON İŞLEMLERİ

Modern işletmeciliğin ve ticarette modernleşmenin gereği olan otomasyon, hemen her ölçekteki satış noktası için vazgeçilmez bir koşuldur. Perakende satış organizasyonları; mahallemizdeki bakkallardan başlayan, süper marketlerden, çok katlı mağazalardan, dağıtılmış mağaza zincirlerine uzanan ve temelde amacı son kullanıcıya mal satışını sağlamak olan kuruluşlar olarak tanımlanabilir.

Bu kuruluşlarda amaç; az stokla bile stok sıkıntısı çekmeden malı uygun fiyata tüketiciye sunmaktır. Bu tip organizasyonlarda yapılan iş, bir stok yönetim sistemidir. Kuruluşun karı veya zararı, bu sistemin başarısına bağlıdır. Doğru malı, doğru zamanda, doğru adette, doğru fiyata almayı hedefleyen bu sistemin başarısı, işletmenin kullandığı yazılıma, cihaza ve en önemlisi “hizmet veren firmanın desteğine” bağlıdır.

Bu nedenle, kesin müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Sizin Elektrik Mühendislik; müşterilerine her zaman kaliteli hizmet güvencesi ve desteği sunmuş olmaktan kıvanç duyar. Sizin Elektrik Mühendislik, yetiştirdiği hizmet ve teknik personelleri ile gerek acil, gerekse gezici destek hizmeti sunmaktadır. 

Ulaşım Haritası